Czyszczenie i mycie przemysłowe

W naszym portfolio znajduje się usługa czyszczenia przemysłowego. Mycie obiektów przemysłowych, jak zakłady produkcyjne, linie technologiczne lub silosy odbywa się przy użyciu sprawdzonych produktów o wysokiej skuteczności. Dbamy o to, żeby dokładnie usunąć wszelkie zabrudzenia. Nie pozwolimy, żeby na mytej powierzchni zostały odpryski, okruchy, smary ani oleje! Regularne mycie przemysłowe to nie tylko podstawa bezpieczeństwa i higieny pracy, a także gwarancja dłuższej żywotności i lepszej wydajności urządzeń. Nieważne, czy powierzchnia wykonana jest ze szkła, metalu, plastiku czy innego tworzywa – nasza ekipa poradzi sobie z jej wyczyszczeniem!
W zależności od właściwości mytej powierzchni oraz typu zanieczyszczeń używamy następujących technik:

  • mycie natryskowe;
  • mycie wysokociśnieniowe;
  • mycie za pomocą pary wodnej;
  • mycie tradycyjne – mop zciągaczka

Czyszczenie przemysłowe jest pracochłonną czynnością wymagającą dostępu do specjalistycznych urządzeń oraz produktów, dlatego zachęcamy do wynajęcia naszej ekipy, która wszystkim się zajmie. Zapewniamy, że będziesz zachwycony efektem mycia przemysłowego – powierzchnia będzie wolna od brudu i przygotowana do dalszej eksploatacji. Możesz również skorzystać z naszych usług odgrzybiania lub czyszczenia elewacji, jeżeli zachodzi taka potrzeba.
Potrzebujesz mycia przemysłowego? Zadzwoń i wskaż miejsce oraz wielkość zlecenia, a powiemy Ci, czy oferujemy usługi w Twojej okolicy!