Mycie elewacji tynkowych

Mycie elewacji pozwala odzyskać reprezentatywny wygląd konstrukcji budowlanej. Dzięki regularnemu myciu elewacji tynkowych możesz zmniejszyć częstotliwość wykonywania kosztownych remontów oraz innych napraw.
Elewacje tynkowe posiadają różnego rodzaju tynki, przeważnie strukturalne. Jedne są bardziej odporne na zabrudzenia, inne mniej. Prawda jest jednak taka, że każdy rodzaj w końcu ulegnie zabrudzeniu – a my jesteśmy w stanie pozbyć się tego problemu.
Jakie zabrudzenia usuwamy?
Mycie ciśnieniowe elewacji tynkowych pozwala na szybkie i dokładne usunięcie różnych zabrudzeń. Nie wszystkie tynki brudzą się tak samo szybko. Najbardziej odporne na zanieczyszczenia budynki pokryte tynkiem silikonowym. Ten rodzaj pokrycia znacznie ogranicza osadzanie się kurzu i sprawia, że elewacja daje się łatwo umyć nawet bez użycia silnych środków chemicznych. Najczęściej spotykane zabrudzenia elewacji tynkowych to:

  • kurz i pył;
  • mchy i porosty;
  • pleśń;
  • osady kamienne.

Koszt wykonania usługi mycia elewacji tynkowej zależy od wielkości powierzchni oraz rodzaju tynku, jakim jest pokryta. Znaczenie ma również stopień, rozległość oraz typ zabrudzeń. Nasza firma gwarantuje dokładne i skuteczne oczyszczenie całej elewacji budynku, nawet jeśli wiąże się to z pracą z dostępu linowego. Posiadamy wszystkie uprawnienia do wykonywania robót na wysokości.
Posiadamy dużą ilość referencji od zadowolonych klientów, którzy przekonali się o naszej rzetelności. Najczęściej przyjmujemy zlecenia mycia elewacji tynkowych w Warszawie, jednak po uzgodnieniu szczegółów, możemy wybrać się do innych miast na terenie Polski.