Mycie okien

Sprzęt do prac alpinistycznych sprawdzamy i wymieniamy z odpowiednią częstotliwością, aby zapewnić sobie maksymalnie wysoki stopień bezpieczeństwa przy pracy. Solidność i terminowość to słowa, które najlepiej opisują nas jako pracowników, dlatego warto zdecydować się na usługi naszej firmy.
Mycie okien i inne usługi alpinistyczne wykonujemy w ekspresowym tempie i konkurencyjnych cenach. Członków naszej ekipy spotkasz na wysokich budynkach w Warszawie i w innych miastach Polski.
Zastanawiasz się jak dajemy radę idealnie umyć nawet największe szklane elewacje? Mamy swoje sprawdzone sposoby i co najważniejsze liczną ekipę! Dzięki wielkiemu bagażowi doświadczeń związanych z pracą w tej branży stosujemy zaawansowane techniki i korzystamy z wyrobionych nawyków i przemyślanych ruchów.
Wykorzystujemy doskonale dobrane produkty czyszczące i posługujemy się profesjonalnym sprzętem. Nasz preparaty są wydajne, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów. Zwracamy uwagę na to, by płyny były ekologiczne, bo zależy nam na ochronie środowiska.
Na efekt pracy ma wpływ pogoda – staramy się wybierać suche pochmurne dni, ponieważ takie warunki atmosferyczne najmniej utrudniają pracę. Kiedy pada deszcz, nasza praca automatycznie traci sens, a w zbyt słoneczny dzień z kolei promienie szybko osuszą powierzchnię, przez co mogą powstać smugi.
Mycie okien jest w naszym wykonaniu kompleksową usługą, to znaczy, że dbamy również o czystość ram okiennych i parapetów.
Zadzwoń i sprawdź dostępne terminy! Nasze dane kontaktowe znajdują się w sekcji „kontakt” na stronie. W razie pytań technicznych zalecamy napisanie maila na podany adres mailowy.