Mycie ciśnieniowe

Niektórych zabrudzeń nie da się usunąć klasycznymi środkami. Wymagany jest specjalistyczny sprzęt i odpowiednio dobrane środki chemiczne dzięki którym możemy spodziewać się nie tylko bardzo dobrych, lecz przede wszystkim szybkich efektów. Firma Climb-EX dysponuje takimi narzędziami i oferuje Państwu mycie wysokociśnieniowe o szerokim zastosowaniu.

Wykonujemy mycie wysokociśnieniowe na powierzchniach betonowych, elewacjach, fasadach, tynkach, kamieniu, cegle, sidingach itp. Usuwamy wszelkie zabrudzenia atmosferyczne, organiczne, motoryzacyjne i budowlane. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, jesteśmy w stanie usunąć nawet tak trudne zabrudzenia, jak: oleje i smary, smoły, ślady po ogumieniu, zaprawy, wykwity, farby GRAFFITI. Próby usuwania takiego rodzaju zabrudzeń klasycznymi środkami nie tylko trwałyby bardzo długo, lecz również nie gwarantują sukcesu.

Mycie ciśnieniowe możliwe jest również do zastosowania na dużych wysokościach. Nasz zespół został pod tym względem specjalnie przeszkolony i posiada odpowiednie doświadczenie oraz uprawnienia. Możemy przeprowadzić w ten sposób czyszczenie całych elewacji i frontów budynków, wysokich konstrukcji stalowych, hal produkcyjnych czy kominów. Zapewniamy dobre efekty i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy bardzo elastyczni i z pewnością wykonamy każde zadanie, jakiego się podejmiemy.